PREDANÉ: Slnečná stráň v Ovčiarsku – 9 domov

13 apríla, 2017 , publikoval:

Štart Servis v spolupráci so skúseným developerom Ideálne Domy vytvoril jedinečný rezidenčný projekt Slnečná stráň, ktorý sa nachádza v slnečnej lokalite Ovčiarsko, 6 kilometrov od Žiliny.

Čím sa líšime

Aj hlavná idea projektu „V meste ale pritom v prírode“ absolútne vystihuje lokalitu domov a taktiež komfortnosť bývania. Tieto slova sa nielen stali sloganom tohto projektu, ale stáli už na začiatku samotnej víze. Ovčiarsko je ideálnym miestom ako stvorené pre rodinné bývanie. Pojem Slnečná stráň taktiež priamo vystihuje osadenie pozemkov a domov v prostredí. A kam inam ísť slnku v ústrety, ako na vlastnú terasu?

Domy sú vyprojektované a osadené tak, aby vytvárali maximálne súkromie a skvelé výhľady. Strechy sú navrhnuté ako kombinácia plochej a pultovej. Plochú strechu je možné riešiť ako zelenú strechu. Každý dom má vlastné 2 parkovacie miesta prekryté carportami pri bungalovoch a dvogaráž v poschodových domoch. Vykurovanie je riešené ako teplovodné podlahové so zdrojom tepelným čerpadlom, ale dom bude “vykurovaný” z veľkej časti aj slnečnými ziskami z juhu. Konštrukcia domu bude murovaná, okná budú trojsklá.

V Ovčiarsku nie je núdza o široké spektrum možností ako stráviť voľný čas. Žilinská kotlina ponúka mnohé turistické či cyklistické trasy, taktiež oplýva históriou a kultúrou – napríklad neďaleký Hrad Hričov.

Občianská vybavenosť

Aj keď je projekt situovaný pár kilometrov od Žiliny, starosti so základnou vybavenosťou mať nebudete. Zaviesť Vaše ratolesti nebudete musieť kilometre ďaleko, keďže Ovčiarsko má materskú školku. Taktiež si odskočiť do potravín, knižnice či do záhradného centra nie je problém.

Financovanie

Nakoľko v danom projekte figuruje Štart Servis ako výhradný predajca a poskytuje consulting ohľadom financovania, neváhajte ma v prípade Vášho záujmu kontaktovať.

Rád Vám pomôžem pri Vašom novom bývaní 🙂