Novostavba rodinného domu v Rosine, pri Žiline - Reality, nehnuteľnosti a hypotekárne úvery Žilina - Štart Servis Väčšia časť obytnej zóny domu sa nachádza na prízemí v priamom spojení so záhradou. Na poschodí sme umiestnili detskú izbu, resp. pracovňu so sanitou. Vďaka vzájomnému umiestneniu rodinných domov a šachovnicovému posunu prvých poschodí budete mať nerušený výhľad z horného podlažia a jeho zvýšené preslnenie. Dom ponúkame s možnosťou doplnenia o prekrytý carport, mierne zapusteným voči úrovni záhrady. Plné oplotenie zo strany prístupovej cesty spolu s carportom formuje vstupné átrium a zabezpečuje súkromie na záhrade. Priestor carportu je využitý aj ako sklad na náradie.

Uvažujete o kúpe nehnuteľnosti a neviete ako na to?

Pomôžem Vám nielen zorientovať sa v širokej ponuke realít, ale vybavím Vám aj výhodný hypotekárny úver.

Novostavba rodinného domu v Rosine, pri Žiline

Len pár minút od mesta Žilina v lukratívnej oblasti obce Rosina sa nachádza projekt novostavba 6 výnimočných rodinných domov s vlastnou súkromnou prístupovou cestou.

 

 

Rodinná Vila na novej ulici – plánovaná výstavba 2023.

 

Architektonické riešenie projektu vytvorilo väčšiu časť obytnej zóny domu na prízemí v priamom spojení so záhradou.

Na poschodí umiestnili ďaľšiu izbu, či pracovňu so samostatnou kúpeľňou.

Exteriér ponúka vďaka vzájomnému umiestneniu rodinných domov so šachovnicovým posunom prvých poschodí budete nerušený výhľad z horného podlažia a jeho maximálne preslnenie.

Dom ponúkame s možnosťou doplnenia o prekrytý carport, mierne zapusteným voči úrovni záhrady. Plné oplotenie zo strany prístupovej cesty spolu s carportom formuje vstupné átrium a zabezpečuje súkromie na záhrade. Priestor carportu je využitý aj ako sklad na náradie.

Virtuálna obhliadka domu a pozemku:

Auto si zaparkujeme v krytom carporte. Prejdeme cez vstupné átrium až do domu.

Cez zádverie prejdeme do chodby, ktorá naľavo vedie do spálne s výhľadom na zeleň átria. Napravo pokračujeme do dennej časti – obývačky spolu s kuchyňou. Táto miestnosť je presvetlená veľkými oknami. Ihneď vedľa kuchyne sme pre Vás umiestnili malý sklad, špajzu – aby bolo všetko poruke. Ak sa vydáme stredom cez obývačku dostaneme sa do ďalšej chodby. Napravo je technická miestnosť a rovno pred nami druhá spálňa, či detská izba so samostatnou kúpeľňou. Cez balkónové dvere spálne vojdeme na terasu, kde si môžeme nachvíľu posedieť.

Poďme sa však vrátiť naspäť do zádveria – rovno pred nami sú schody, ktoré sme ešte neobjavili. Na poschodí nájdeme detskú izbu so šatníkom, resp. pracovňu. Sanita je ihneď vedľa izby. Vrchné podlažie ponúka vzdušný, nerušený výhľad a optimálne množstvo svetla. Ďakujeme za návštevu.

Vytvorili sme tak spoločne výnimočný rodinný dom s 3 oddelenými ostrovmi súkromia a jedným spoločným priestorom na spoločné rodinné zdieľanie zážitkov, ktoré priniesli Vaše dni – Váš domov.

Naprojektované architektonickým štúdiom OFFICE110.

Pozemok 381m² (20,65 x 18,5) Úžitková plocha domu : 112 m²

Obytné miestnosti ǀ kúpeľne: 4 ǀ 3

Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina a podiel na vlastnej ceste 100,2 m²

Energetický certifikát: A0

Cena: 374.723 € (holodom)

  • Prístupová cesta: Asfalt 
Share